address с. Петропавлівська Борщагівка,
вул. Соборна, 7-В
address ПН-ПТ - 9:00-18:00
СБ-НД - Вихідні
ru ua

Порізка скла Антивідблиск

Порізка скла Антивідблиск

Щоб надійно захистити художні роботи від пилу і пошкоджень, і при цьому не спотворити їх, необхідно покривати їх не звичайним склом, а склом Антивідблиск. Скло Антивідблиск проводиться шляхом нанесення на скло зі зниженим вмістом заліза особливого покриття, з контрольованим розміром наночастинка. Застосування такого скла - це гарантія відсутності на художніх творах відблисків і віддзеркалень.

Скло Антивідблиск має цілу низку плюсів:

• скло є максимально прозорим і безбарвним;

• не відображає розсіяне світло;

• через відсутність відблисків зображення не спотворюється, і відтворюється з відмінною світло передачею та оптимальною контрастністю;

• скло відрізняється простотою догляду, не потребує особливих засобах;

• має високу стійкість до пошкоджень, йому практично не страшні подряпини.

Ми пропонуємо якісну порізку скла Антивідблиск, у виконанні наших досвідчених майстрів. Це - досить непростий процес, що вимагає від фахівця точності, досвіду і майстерності.

Антивідблиску склом ми допоможемо оформити найрізноманітніші ваші твори - картини, написані маслом, гуашшю або аквареллю, фотографії, гравюри, постери в рамах, вишивки і багато іншого. Якісно порізане нами скло Антивідблиск ідеально розміститься і в рамах з дерев'яного багета, і в рамах з профілю, пластикового або алюмінієвого.

Вартість порізки антивідблиском в нашому виконанні - 685.00 грн. м2